Prisma Konto

Mis on Prisma Konto?

Konto on Prisma püsiklientidele mõeldud ID-kaardipõhine lojaalsusprogramm. Sellega liitudes hakkad iga kuu oma kontole boonuspunkte koguma. Boonuspunkte saad hiljem kasutada Prisma kauplustes oma ostude eest tasumisel. Boonuspunktide hulk, mida iga kuu oma kontole kogud, sõltub Sinu eelmisel kalendrikuul Prismas sooritatud ostude summast ja need kehtivad ühe aasta, alates nende esmasest Kontole  kandmisest.

Prisma Konto kasutajana saad enda oste ja boonussaldot näha veebis aadressil www.prismamarket.ee.  Andmed ostude kohta jõuavad internetti alati järgmisel päeval pärast ostu sooritamist (andmed ostude kohta on näha vaid peakasutajale ning on kaitstud parooliga).

 

Kuidas Prisma Kontoga liituda?

Prisma Kontoga saavad liituda kõik üle 16-aastased isikud, kellel on kehtiv Eesti Vabariigi ID-kaart või elamisloakaart. Eraldi plastkaarti me ei väljasta, et Sinu rahakotti mitte liigselt koormata.  Võid enda kontoga siduda lisaks kuni kaks täisealist liiget oma leibkonnast, kes hakkavad enda ostudelt Sinu kontole boonust koguma – nii kogute üheskoos veelgi rohkem boonuspunkte ja säästate tulevastelt ostudelt. Kogutud boonuspunkte saab kasutada vaid konto omanik.
Lisakasutaja saad lisada, kui avad enda profiilil lingi “Pereliikmed” ja sisestad lisakasutaja(te) andmed. Seejärel saadame soovitud lisakasutajale e-kirja, milles kutsume teda Sinu kontoga liituma.

 

Kuidas punkte koguda?

1. Registreeri oma ID-kaart Prisma Konto kassas iga kord enne ostude eest tasumist – lihtsalt aseta oma ID-kaart lugejasse nii, et ID-kaardi kiip jääks Sinu poole.

2. Iga kuu Prisma Kontole laekuv boonuspunktide hulk sõltub Sinu ja Su kontoga seotud pereliikmete eelmise kuu ostusummast.

3. Kõik Sinu kontoga seotud eelmise kuu ostud liidetakse kokku ning vastavalt boonustabelile saavutad iga kuu teatud boonustaseme.

 

 

Näiteks kui oled ostnud oktoobris Prismast kokku 480 € eest, oled saavutanud boonustaseme 4,5%. Seega laekus novembris Sinu Prisma Kontole 4,5% ostude summast ehk 480 x 0,045 = 21,6 boonuspunkti. Kui Sa aga novembri jooksul ostad 48 € eest, siis ei saavuta Sa esimest boonustaset ning Sinu Prisma Kontole boonuspunkte juurde ei laeku. Ühe boonuspunkti väärtus on 1 €. Boonuspunktidega saad hiljem vähendada oma ostusummat Prismas. Eelmise kuu ostude eest arvutatud boonuspunktid kantakse Sinu Prisma Kontole üle hiljemalt järgmise kuu kolmandal kuupäeval.

 

 

 

 

Kuidas boonuspunkte kasutada?

Kui soovid boonuspunktidega oma ostusummat vähendada (st maksta), anna sellest palun teada kassas enne ostu eest tasumist. Boonuspunktid kehtivad 12 kuud, mistõttu soovitame perioodiliselt oma kogunenud punktid kaupade eest tasumisel ära kasutada. Väikseim ost, mille eest tasumisel saab boonuspunkte kasutada, on 1 €. Punkte saab kasutada niipalju, kui neid kontol on, kuni 99% ostusumma ulatuses. Kui kasutad ostu eest tasumisel boonuspunkte, läheb uute boonuste arvestusse see osa ostusummast, mille tasud sularahas või kaardiga.

 

Mis on Topeltboonuse kampaania Prismades?

Prisma korraldab vahel ka Topeltboonuse kampaaniaid. Topeltboonuse kampaania ajal tehtud ostude eest arvestatakse Sinu Prisma Kontole boonust kaks korda suurema protsendi järgi, kui boonustabelis kirjas.
Näiteks kui ostsid kuu jooksul kokku kaks korda ja mõlemal korral 100 € eest ning ühe neist ostudest sooritasid Topeltboonuse kampaania ajal, siis kokku saavutasid Sa kuu lõpuks oste 200 € eest. See ostusumma asetas Sind boonustasemele 2%. Topeltboonuse kampaania ajal ostsid 100 € eest. Seega saad Sa selle ostu eest boonust mitte 2% vaid 4%. Kokku saad seega 6 boonuspunkti.